Podpoznańskie Pobiedziska dynamicznie wchodzą na rynek mieszkaniowy

1120
Pobiedziska Agrobex

Pobiedziska Agrobex

Pobiedziska to kolejna gmina w powiecie poznańskim, po Swarzędzu, Luboniu, czy Tarnowie Podgórnym, która staje się miejscem dużego zainteresowania deweloperów i osób poszukujących miejsca do zamieszkania.

Nic w tym zaskakującego ponieważ Pobiedziska mają wiele walorów. Mimo, że znajdują się około 30 km od Poznania, ich atutem jest też położenie, bowiem trasą nr 5 można w szybki i dogodny sposób dojechać do stolicy Wielkopolski.
Miasto i cała gmina usytuowane są wśród przepięknych terenów Pojezierza Poznańskiego, pośród lasów, czystych jezior i niepowtarzalnych krajobrazów. Na terenie gminy Pobiedziska znajdują się także dwa parki krajobrazowe: Puszcza Zielonka oraz Promno. Stanowią one doskonałe tereny do pieszych i rowerowych wędrówek. Ponadto jeziora mają kameralne, z zadbanymi kąpieliskami, jakich daremnie szukać w innych gminach.
Te wszystkie walory z pewnością docenią lokatorzy Osiedla Pobiedziska przy ulicy Kutrzeby. Położone niecałe dwa kilometry od dwóch jezior ( j. Małe i j. Dobre), które są wymarzonym miejscem do wędkowania, korzystania z kąpieli, czy uprawiania sportów wodnych. To także świetna oferta dla młodych rodzin z małymi dziećmi. W najbliższym sąsiedztwie Osiedla Pobiedziska znajduje się cała niezbędna infrastruktura gwarantująca komfort życia i zamieszkiwania: zespół szkół (podstawowa i gimnazjum), przedszkole, sklepy, apteka i inne niezbędne punkty usługowe.
Osiedle Pobiedziska budowane przez poznański Agrobex to dwa budynki trzy- i czteropiętrowe ze 107 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe od 33 do 79 m kw. Mieszkania parterowe mają przypisane ogródki do wyłącznego korzystania, każdy lokal ma też balkon i dostęp do miejsca postojowego.
Cena metra kwadratowego także jest wyróżniająca, bo zaczyna się od 3800 zł. Warto dodać, że mieszkania można kupować w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.
Osiedle w Pobiedziskach to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, bliskość natury oraz aktywną formę spędzania czasu wolnego. A dzięki inicjatywom i polityce władz lokalnych trudno się w Pobiedziskach nudzić. Przez cały niemal rok na terenie gminy odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe.