Ostatni etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania wprowadzony do sprzedaży

1108
Wróbla Staw Mieszkania

Wróbla Staw Mieszkania

Trójmiejski deweloper Inpro S.A. wprowadził do sprzedaży 118 mieszkań w ramach I etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania. Jest to już ostatni etap tej inwestycji.

W ramach I etapu inwestycji wprowadzono do sprzedaży łącznie 118 mieszkań w pięciu budynkach. Zakończenie realizacji przewidziane jest 30 grudnia 2015 r. W aktualnej ofercie znajduje się jeszcze 14 mieszkań należących do III etapu, który został ukończony w listopadzie 2014 r. oraz 34 mieszkania z II etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest w III kwartale br. Powierzchnia mieszkań wynosi od 25,53 mkw. do 95,96 mkw. Ich cena zaczyna się od 4.600 zł netto za mkw. Mieszkania w ramach inwestycji są objęte programem dopłat Mieszkanie dla Młodych.
Inwestycja Wróbla Staw Mieszkania położona jest w Gdańsku Jasieniu przy jeziorze Wróbla Staw w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cały projekt osiedla składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych.
Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą i nie przytłaczają jej, oferując mieszkańcom poczucie wolności i niezależności.
Osiedle znajduje się 5,5 km od centrum Gdańska i jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.