Osiedle Nowy Przylądek w Lublinie z pozwoleniem na użytkowanie

1100
Polnocna Lublin

Polnocna Lublin

Osiedle Nowy Przylądek jest gotowe na przyjęcie mieszkańców. Inwestycja przy ul. Północnej 6 w Lublinie uzyskała prawomocną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Obecnie w sprzedaży są ostatnie, wolne mieszkania.

Kameralne osiedle położone jest na skarpie, z której rozciąga się widok na Stare Miasto. W dwóch budynkach z windami powstało 51 mieszkań, od jedno- do czteropokojowych. Każdy lokal stanowi przemyślany projekt z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną, co zapewni komfort użytkowania i poczucie prywatności.
Nowy Przylądek to osiedle zamknięte, wyposażone w całodobowy monitoring. Do środka prowadzi oryginalna, kuta brama z ażurowym dekorem, wykonana na specjalne zamówienie dla tej inwestycji. Wewnętrzne zielone patio, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, zaprojektowane jest w układzie tarasowym. Brukowanymi alejkami dochodzi się do drzwi poszczególnych klatek schodowych. Pod budynkami znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny.
Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Fiszer Atelier 41, prowadzona przez prof. Stanisława Fiszera, który ma na koncie m.in. takie realizacje jak Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie czy renowacja Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim.
Obecnie w sprzedaży pozostają ostatnie, wolne lokale. Inwestorem jest NAP Invest Group.