Osiedle Jaśminowe – nowy projekt mieszkaniowy w Poznaniu

1235
Osiedle Jasminowe 02

Osiedle Jasminowe 02

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Jaśminowego zlokalizowanego w poznańskich Naramowicach. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pil-Building.

Wartość umowy zawartej pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą to 19,29 mln zł netto.
Osiedle Jaśminowe powstaje przy ul. Karpia i Sielawy. To zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Wszystkie budynki będą wyposażone w ciche, nowoczesne windy. Osiedle będzie w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.
W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 375 mieszkań o powierzchni od 28 do 89 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano ogródki.
Mieszkańcy Osiedla Jaśminowego będą mieli do dyspozycji łącznie 564 miejsca postojowe, w tym 195 stanowisk znajdujących się w wielopoziomowym parkingu naziemnym. Osiedle Jaśminowe wyposażone będzie w nowoczesny system monitoringu. Nad bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona.