Osada Czorsztyn – bezkresna cisza, góry i nowoczesne budownictwo

1426
osada Czorsztyn1

osada Czorsztyn1

Osada Czorsztyn to kompleks energooszczędnych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad malowniczym jeziorem Czorsztyńskim. Z terenu inwestycji rozpościera się niesamowity widok na Tatry, Gorce i Pieniny.

Cały teren inwestycji jest ogrodzony. Wszystkie domy wybudowano w technologii łączącej naturalne materiały, jak kamień i drewniane bale z futurystycznym szkłem. Inwestycja została zrealizowana przez Wawel Service – dewelopera z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.
Osada Czorsztyn jest oddalona tylko o 100 km od Krakowa. Znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem jeziora Czorsztyńskiego.
W każdym domu wnętrza są zaaranżowane według indywidualnych potrzeb. Osada Czorsztyn to jedyny w regionie kompleks całorocznych, luksusowych i nowoczesnych willi. Osiedle wyposażone zostało w pełen wachlarz najnowszych technologii, mających na celu redukcję kosztów eksploatacji.
W sprzedaży są trzy rodzaje domów:
– Mizerna o powierzchni 126,35 m kw. składa się z salonu z tarasem oraz jasnej kuchni, dwóch łazienek, trzech sypialni i gabinetu;
– Maniowy ma powierzchnię 146,20 m kw. i składa się z salonu z tarasem, jasnej kuchni, jadalni, dwóch łazienek, czterech sypialni i gabinetu;
– Kluszkowce z powierzchnią 157,80 m kw. ma salon z tarasem, jasną kuchnię, jadalnię, trzy łazienki, cztery sypialnie i gabinet.
Inwestycja wyróżnia się połączeniem tradycyjnej góralskiej struktury opartej na drewnie i kamieniu z dużą ilością przeszkleń oraz nowoczesnych elementów wyznaczających nowe trendy w budownictwie. Dzięki takim zastosowaniom wewnątrz budynku dominuje światło naturalne. Poszczególne domy zostały ułożone względem siebie w porządku przypominającym zabudowę najstarszych osad na polskiej ziemi, w tym pradawnego grodu biskupińskiego. Dzielą je proste, funkcjonalne aleje.