Oferta Nickel Development na Targi Domów i Mieszkań w Poznaniu

1091
Warzelnia Dom za Browarem

Warzelnia Dom za Browarem

Pierwsza prezentacja osiedla Botaniczna, wrześniowa promocja Warzelni, oferta dla małego biznesu w Kamienicy za Teatrem to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez firmę Nickel Development z okazji Targów Domów i Mieszkań nowyadres.pl.

W dniach 7-8 września na stoisku B1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zapoznać się z pełną ofertą sprzedażową oraz najnowszymi, jesiennymi promocjami dewelopera.
Poznańskie Targi Domów i Mieszkań nowyadres.pl to doskonała okazja do zapoznania się z inwestycjami oraz aktualnymi promocjami Nickel Development. 7 i 8 września na stoisku B1 w hali nr 3 MTP sprzedawcy firmy czekają na wszystkich klientów, którzy poszukują najlepszych lokalizacji w centrum miasta i na terenach podmiejskich, niebanalnej architektury, wysokiej jakości wykończenia oraz wyjątkowej funkcjonalności przyszłego mieszkania czy domu. A wszystko to za przystępną cenę i z atrakcyjnymi promocjami.
Na wrześniowych targach deweloper po raz pierwszy zaprezentuje swój najnowszy projekt – osiedle Botaniczna. Budowa największej w historii firmy inwestycji mieszkaniowej rozpocznie się już za kilka miesięcy. W bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, na poznańskich Ogrodach, niedaleko jeziora Rusałka, powstanie przyjazny dla wszystkich grup wiekowych kompleks mieszkaniowy, składający się z 5 budynków oraz pełnej infrastruktury zewnętrznej, w tym m.in. przedszkola, placów zabaw, punktów usługowych i terenów zielonych. Starannie przemyślane i zaprojektowane osiedle Botaniczna będzie doskonale skomunikowane zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak również z zachodnią obwodnicą oraz drogami wylotowymi z Poznania.
Specjalnie na zbliżające się targi Nickel Development przygotował także atrakcyjną ofertę inwestycji Warzelnia. Osoby, które do końca września br. podpiszą umowę zakupu dowolnego apartamentu w powstającym niedaleko poznańskiej Malty kompleksie mieszkaniowym, otrzymają w prezencie miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.
– Korzystając z wrześniowej oferty Warzelni można zaoszczędzić aż 30 tys. zł. Nasza propozycja jest szczególnie korzystna dla osób zainteresowanych apartamentami w Domu za Browarem. Mieszkania w nim zlokalizowane są bowiem połączone z oferowanym gratisowo miejscem parkingowym wygodną windą – mówi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.
Podczas targów będzie można także zasięgnąć informacji o pozostałych inwestycjach mieszkaniowych Nickel Development: Kamienicy za Teatrem oraz Rycerskiej. W pierwszej z nich, zlokalizowanej w samym centrum Poznania, pozostało już tylko 20 mieszkań, dostępnych w nowych, bardzo atrakcyjnych cenach – od 200 tys. zł za kawalerkę do 460 tys. zł za mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ponad 80 m kw.

Kamienica za Teatrem lokale usługowe

Kamienica za Teatrem to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania oraz pewna inwestycja pod wynajem, ale także idealny adres dla małego biznesu – twierdzi Agata Olszyńska, kierownik marketingu Nickel Development.Zachęcamy wszystkie osoby, które planują założenie lub rozwój własnej działalności gospodarczej, do zapoznania się z naszą ofertą lokali handlowo-usługowych. W bardzo dobrym punkcie, w ścisłym centrum stale rewitalizowanej i coraz modniejszej dzielnicy Jeżyce, mamy jeszcze kilka lokali o powierzchni od 60 do ponad 170 m kw., sąsiadujących z dyskontem Biedronka. Można w nich otworzyć np. cukiernię, piekarnię, kawiarnię, specjalistyczny sklep czy punkt usługowy dla okolicznych mieszkańców, pracowników powstałego w kamienicy biurowca i przechodniów.
Targi Domów i Mieszkań nowyadres.pl są także doskonałą okazją do zapoznania się z cieszącą się dużym zainteresowaniem ofertą Nickel Development dotyczącą wykończenia mieszkania pod klucz. Rozwiązanie zaproponowane przez dewelopera zakłada indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Korzystając z tej oferty, nabywca otrzymuje możliwość współpracy z zatrudnioną w firmie projektantką, która przygotowuje projekt aranżacji wnętrz zgodny z jego potrzebami i upodobaniami. Ostateczny projekt może być oparty na gotowych standardach wykończenia, inspirowanych europejskimi metropoliami, bądź być efektem pracy nad pomysłami klienta. Cena tej usługi standardowo wynosi 650 zł/m kw. i obejmuje: panele i listwy przypodłogowe, malowanie ścian na ustalony kolor, drzwi wewnętrzne z klamkami, parapety z naturalnego kamienia oraz pełne wykończenie łazienki wraz z jej wyposażeniem – ceramiką, armaturą, płytkami, a nawet meblami i oświetleniem łazienkowym.