Nowe mieszkania w ofercie Prestige na 2012 rok

1098
Ukończone Osiedle Dalanowska , źródło: foto inwestora

Ukończone Osiedle Dalanowska , źródło: foto inwestora

Ubiegły rok oraz początek nowego był udany dla Prestige. Warszawski deweloper sprzedał w tym okresie blisko 1 tys. nowych mieszkań ze swojej oferty. W tym roku Prestige nie zamierza obniżać lotów.

Deweloper Prestige powstał 1992 roku. Na początku swojej działalności związanej z nieruchomościami Prestige był współuczestnikiem procesu inwestycyjnego (jako inwestor zastępczy, doradca, deweloper ziemi lub pośrednik w sprzedaży mieszkań). Pierwszą samodzielną realizacją warszawskiego dewelopera była Villa Prestige zlokalizowana w Piasecznie. Z biegiem czasu deweloper podejmował się realizacji większych, wieloetapowych projektów, takich jak Zen Garden na warszawskim Bemowie czy Osiedle Róż w Piasecznie.

W 2011 roku Prestige posiadał w swojej ofercie 1100 lokali mieszkalnych w nowo powstałym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Dalanowska (Targówek), III etapie osiedla Zen Garden oraz V etapie Osiedla Róż. Blisko 85% nowych mieszkań oferowanych przez dewelopera znalazło swoich nabywców.

Na 2012 rok deweloper zaplanował, że jego oferta powiększy się w porównani z ubiegłym rokiem o kolejne 500 lokali mieszkalnych. Mieszkania powstaną w ramach nowej inwestycji Prestige przy ul. Drawskiej, na nowo nabytej działce na przedmieściach Warszawy ( okolice Lesznowoli) oraz w ramach kontynuacji poprzednich etapów Osiedla Róż.

Oprócz działań na mieszkaniowym rynku nieruchomości deweloper planuje także inwestycję związaną z budową biurowca przy ul. Woronicza na Mokotowie.

źródło: eurobuildcee.com