Nowa umowa najmu w Europolis Park Błonie

1536
Europolis Park Błonie

Europolis Park Błonie

VISIONGROUP, szwajcarska firma specjalizująca się w wynajmie kompletnie wyposażonych nieruchomości miejskich, dołączyła do grona najemców Europolis Park Błonie. Na powierzchni 1.300 mkw. magazynować będzie elementy wyposażenia wnętrz apartamentów oraz asortyment dostępny w sklepie on-line, skierowany na rynek europejski.

W procesie poszukiwania powierzchni oraz finalizacji warunków najmu VISIONGROUP reprezentowali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL.
VISIONGROUP konsekwentnie pracuje nad ekspansją oraz wzmocnieniem działalności na rynkach zagranicznych. Potrzeba wynajęcia powierzchni magazynowej jest więc zarówno naturalną konsekwencją, jak i absolutną potrzebą dalszego rozwoju biznesu. Dziękujemy JLL za wsparcie w znalezieniu obiektu, spełniającego wszystkie nasze wymagania – powiedział Ireneusz  Zybiński, członek zarządu VISIONGROUP.
Cieszymy się, że oferowana przez Europolis Park Błonie powierzchnia spełniła oczekiwania VISIONGROUP i że wspólnie z JLL udało nam się sprawnie zrealizować transakcję najmu. Wierzymy, że doskonała lokalizacja projektu oraz jego skala ułatwi dalszy rozwój biznesu naszego nowego najemcy – powiedziała Agata Wołos, senior leasing manager w CA Immo.
Europolis Park Błonie wyróżnia bardzo dobre połączenie z Warszawą i autostradą A2, co pozwoli VISIONGROUP na łatwy i szybki transport produktów z i do apartamentów. Co więcej, zróżnicowana oferta w zakresie przeznaczenia i wielkości modułów magazynowych doskonale wpasowała się w potrzeby najemcy, który poszukiwał zarówno powierzchni do składowania asortymentu, jak i jego małych operacji logistycznych – komentuje transakcję Mateusz Iłowiecki, konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowch JLL.
VISIONGROUP specjalizuje się w wynajmie w pełni wyposażonych, stylowych apartamentów o wysokim standardzie w najlepszych lokalizacjach, takich jak Zurych, Genewa, Berlin, Monachium, Wiedeń czy Warszawa. W krótkim czasie firma stała się liderem szwajcarskiego rynku i konsekwentnie prowadzi ekspansję zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Obecnie VISIONGROUP skupia trzy marki: VISIONAPARTMENTS, pod którą oferuje wynajem apartamentów w tętniących życiem centrach europejskich metropolii, VISIONVILLAS, oferujące luksusowe wille oraz boutiqueliving.eu, czyli sprzedaż internetową mebli, elementów wyposażenia wnętrz i akcesoriów, w większości własnego projektu.
Europolis Park Błonie to nowoczesny park magazynowy, zlokalizowany 27 km na zachód od centrum Warszawy przy drodze krajowej 92 oraz zaledwie 8 km od Autostrady A2. Całkowita powierzchnia parku wynosi 176.000 mkw. zaś docelowo może wynosić nawet 317.000 mkw. Właścicielem projektu jest firma CA Immo Real Estate Management.