Niedługo budowa Słodowiec Park

1197
Slodowiec Park Matexi

Slodowiec Park Matexi

Spółka Matexi Polska rozpoczęła prace wyburzeniowe na miejscu swojej kolejnej inwestycji Słodowiec Park, u zbiegu ulic Duracza i Magiera na warszawskich Bielanach. Jest to pierwszy etap prac, po którym rozpoczną się prace kubaturowe budynku mieszkalnego z częścią usługowo– biurową, zlokalizowaną w dwóch dolnych kondygnacjach.

Budynek Słodowiec Park został zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną MAAS Projekt z Warszawy, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Unibep SA. Projekt zakłada budowę 9-piętrowego budynku z dwupoziomym parkingiem na 109 miejsc postojowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli wybierać spośród 93 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchni od 34 do 93 m kw. Ceny mieszkań będą kształtować się w granicach od 6800 do 8800 zł/m kw. , cena miejsca postojowego będzie wynosić 33.000 zł. Wszystkie mieszkania będą posiadać widną kuchnię, a jedną z ich mocnych stron będzie ich funkcjonalność i możliwość swobodnej aranżacji wnętrz.

Warto podkreślić, że zaprojektowana w budynku na pierwszym piętrze część biurowa jest rzadko spotykaną ofertą i skierowana jest do firm, które nie są zainteresowane płaceniem czynszu, lecz chcą nabyć lokale na własność.

Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień 2014 roku.

Obecnie deweloper realizuje swój pierwszy w Polsce projekt – Górce.142 na warszawskim Bemowie oraz przygotowuje kilka następnych. Kolejnym, którego rozpoczęcie planowane jest jeszcze w 2013 roku, będzie inwestycja mieszkaniowa u zbiegu ulic Romera i Surowieckiego na warszawskim Ursynowie. W projekcie znajdzie się około 100 mieszkań oraz część biurowa i usługowa. Spółka złożyła wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.