Nexity wybuduje w Warszawie mieszkania dla młodych

1200
MYBemowo1

MYBemowo1

Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których połowa objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie.

Rolę generalnego wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat.
Wybór firmy RD bud na generalnego wykonawcę MY Bemowo pozwoli nam na uzyskanie wysokiej jakości oraz na terminową realizację inwestycji. W dniu 21 sierpnia 2014 r. podpisaliśmy umowę z wykonawcą i tego samego dnia nastąpiło przekazanie placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem roboty ziemne już się rozpoczęły, a ich finał planowany jest na koniec listopada 2015 r. – mówi Mariusz Ogrodziński, dyrektor techniczny Nexity Polska.
Osiedle MY Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. W inwestycji zaprojektowanej przez pracownię GiS Architekci znajdą się lokale o zróżnicowanym metrażu od 31 do 121 m kw. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w obszerne balkony lub tarasy, a w przypadku lokali na parterze – w ogródki. Przyszli właściciele wprowadzą się do swych mieszkań w I kwartale 2016 r.
Osiedle MY Bemowo to miejsce łączące w sobie nowoczesne rozwiązania, młodzieńczą energię i pięknie zaprojektowaną architekturę zieleni. Jednym z kluczowych założeń projektu jest zagwarantowanie nabywcy jak największych możliwości aranżacyjnych. Mieszkańcy będą mieli zatem do dyspozycji wyższą od standardowej szerokość pokoju dziennego, sypialnie o powierzchni co najmniej 9 m kw. i łazienki nie mniejsze niż 4 m kw. Dzięki możliwości przesuwania ścian działowych mieszkańcy osiedla MY Bemowo będą mieli dowolność w kreowaniu przestrzeni i aranżacji funkcjonalności wszystkich pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem, w Polsce wciąż jeszcze dość rzadko spotykanym, są mieszkania z dwoma pionami kuchennymi.
Umowa z firmą RD Bud obejmuje również 121 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Część parterową od strony ulicy Batalionów Chłopskich zajmą dodatkowo lokale usługowe, zapewniające dostęp do różnego rodzaju usług. W projekcie nie zapomniano również o najmłodszych – ci będą mieli do dyspozycji plac zabaw oraz miejsce na rowery, z którego będą mogli korzystać wszyscy, którzy cenią sobie taką formę aktywnego wypoczynku. Projekt uwzględnia również względy bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wejście na jego teren wyposażone będzie w system wideodomofonowy.
Każdy projekt, którego realizacji się podejmujemy stanowi dla nas nowe wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, przykładając wagę do ochrony środowiska i wysokiej jakości świadczonych usług. Nie inaczej będzie w przypadku realizacji pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO. Inwestor, spółka Nexity Polska obdarzył nas kredytem zaufania, nie chcemy tego zmarnować. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by osiągnąć pełną satysfakcję klienta, licząc, że jego pozytywna rekomendacja zaowocuje kolejnymi, ciekawymi zleceniami – mówi Eric Agnello z firmy RD bud.