Nałęczów: osiedle Słoneczne Wzgórze czeka na mieszkańców

1061
Słoneczne Wzgórze 02

Słoneczne Wzgórze 02

Dobiegła końca budowa osiedla Słoneczne Wzgórze przy ul. Kolejowej w Nałęczowie. Inwestycję zrealizował lubelski deweloper Willowa II.

Osiedle Słoneczne Wzgórze położone jest w samym centrum Nałęczowa. Składa się z dwóch czteropiętrowych budynków. To jedna z najnowszych inwestycji lubelskiej firmy Willowa II. Prace budowlane na osiedlu rozpoczęły się latem 2013 r. i zgodnie z planem zakończyły się w ostatnim kwartale 2014 r.
Czekamy teraz na pozwolenie na użytkowanie budynków. Osoby, które kupiły tutaj mieszkania już niebawem będą mogły się do nich wprowadzać – mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II.
Osiedle Słoneczne Wzgórze wyróżnia się oryginalną bryłą budynków oraz stylowymi elewacjami, imitującymi drewno. Otoczenie bloków zostało starannie zaprojektowane i nie brakuje w nim zieleni. Same budynki są natomiast wyposażone w ciche windy.
Na osiedlu Słoneczne Wzgórze dostępnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań: jedno-, dwu- i trzypokojowych. Do każdego z nich jest przypisana piwnica i miejsce postojowe przy budynku. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 5,6 do 6 tys. zł za mkw.