Najemcy zostają na dłużej w Empark Mokotów Business Park

1089
Empark Mokotów Business Park

Empark Mokotów Business Park

Warszawski kompleks biurowy Empark Mokotów Business Park cieszy się nieustającym zainteresowaniem najemców, zarówno międzynarodowych korporacji, jak i polskich firm.

Od początku 2014 r. swoje umowy – na łącznie prawie 7.000 mkw. – przedłużyły takie marki jak m.in. Henkel, LUX MED, mBank czy Papyrus.
Izabela Kapil, asset manager associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, komentuje:
Przedłużone w tym roku umowy najmu potwierdzają, że Empark Mokotów Business Park to ugruntowana lokalizacja biurowa, z którą najemcy wiążą długofalowe plany rozwoju swojego biznesu. Cieszy nas pomyślny początek 2014 r., jak również wynik, jaki osiągnął Empark w roku ubiegłym, kiedy podpisanych zostało 37 nowych umów najmu i aneksów przedłużających obecne kontrakty na łącznie 18.600 mkw.
Obejmujący 9 budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 115.000 mkw. Empark Mokotów Business Park to największy kompleks biurowy w Polsce. W projekcie, należącym do funduszu Heitman European Property Partners III i Immofinanz, funkcjonuje ponad 140 firm, zarówno międzynarodowych marek, jak i przedsiębiorstw działających na skalę lokalną. Jednym z największych atutów Emparku jest lokalizacja – jedna z najlepszych na Mokotowie – umożliwiająca dojazd od strony ulicy Wołoskiej, Domaniewskiej czy Postępu oraz zapewniająca sprawną komunikację z centrum miasta. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 2.500 miejsc parkingowych. Empark cechuje również szerokie zaplecze usługowe obejmujące lokale gastronomiczne, placówki bankowe, pocztę, szkołę językową, centrum medyczne, przedszkole czy klub fitness.
Wyłącznym agentem ds. komercjalizacji wszystkich obiektów biurowych w ramach kompleksu Empark Mokotów Business Park jest zespół ekspertów z ramienia międzynarodowej firmy doradczej JLL.