MLP Pruszków nagrodzony

1644

Park logistyczny MLP Pruszków I otrzymał prestiżową nagrodę Eurobuilds Awards 2018. Wyróżnienie zostało przyznane przez najemców w kategorii „Warehouse of the Year” – budynek magazynowy roku.

    5 grudnia w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie rozstrzygnięty został, prestiżowy w branży nieruchomości komercyjnych, konkurs Eurobuild Awards 2018. W kategorii „Warehouse of the Year”, czyli budynek magazynowy roku, pierwsze miejsce zdobył park logistyczny MLP Pruszków I należący do MLP Group. Został wybrany spośród łącznie 20 obiektów zgłoszonych przez deweloperów działających na polskim rynku. Najemcy ocenili kluczowe aspekty dotyczące magazynów obejmujące m.in. stawki czynszu, lokalizację i usługi zarządzania obiektem. Badanie najemców zostało przeprowadzone w okresie sierpień-wrzesień-październik 2018 roku w formie wywiadu bezpośredniego, telefonicznego lub drogą elektroniczną. Nad przebiegiem głosowania czuwała firma Millward Brown.

     „Przyznana nagroda potwierdza, że MLP Pruszków I jest najlepszym parkiem magazynowo- produkcyjnym w okolicach Warszawy. Wyróżnienie przyznane przez najemców jest dla nas szczególnie ważne. Naszym strategicznym celem jest spełnianie indywidualnych potrzeb i wymagań klientów oraz utrzymanie partnerskich relacji” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

    Nagrody Eurobuild Awards przyznawane są firmom działającym na rynku budownictwa komercyjnego i nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Celem konkursu Eurobuild Awards było wyłonienie najlepszych firm w 2018 roku oraz najlepszych projektów otwartych w tym roku. Eurobuild Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku na rynku. Wskazuje liderów rynku, jednocześnie podkreślając dominujące trendy i mocne strony rynku.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 m² powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.