mLocum zamiast BRE.locum

1141
mLocum logo

mLocum logo

Począwszy od 29 listopada tego roku spółka BRE.locum SA zmieni nazwę na mLocum SA. Nowa nazwa spółki nawiązuje do marki mBank – jednej z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Następstwem przyjętej w lipcu 2012 roku strategii rozwoju Grupy BRE Banku na lata 2013-16 jest m.in. wprowadzenie jednej marki w całej Grupie BRE. W związku z tym została zmieniona nazwa grupy na Grupa mBanku. Modyfikacji ulegną również nazwy spółek zależnych grupy, w strukturach których działa dziś BRE.locum SA. Począwszy od 29 listopada tego roku spółka BRE.locum SA zmieni nazwę na mLocum SA. Nowa nazwa spółki nawiązuje do marki mBank – jednej z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.
Nowa nazwa spółki nie oznacza zmiany dotychczasowego modelu obsługi klientów, ani zasad współpracy z partnerami biznesowymi.
mLocum SA (dawniej BRE.locum SA) powstała w 2000 roku w celu kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, a w szczególności zaspokajania potrzeb mieszkaniowych oraz osiągania satysfakcji klientów poprzez najwyższą jakość działania, co zostało potwierdzone certyfikatem jakości ISO 9001:2008, przyznanym przez TÜV SÜD Polska.
mLocum realizuje projekty mieszkaniowe w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz Sopocie. Jest jedną z pierwszych firm deweloperskich w Polsce prowadzących działalność na tak wielu lokalnych rynkach. Do tej pory spółka  wybudowała ponad 3400 mieszkań w 28 projektach. W swoich inwestycjach mLocum kładzie nacisk na wysokiej klasy materiały i jakość wykonania, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. Spółka jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, skupiającego największych deweloperów działających na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego.