Mieszkania w Nałęczowie idą jak woda

1170
EKBUD Nałęczów

EKBUD Nałęczów

W znanym uzdrowisku lubelski deweloper Willowa II buduje nową inwestycję. Osiedle Nałęczów jest wyjątkowym miejscem do zakupu mieszkania dla siebie, jak również pod wynajem. Deweloper nie narzeka na brak zainteresowania.

Najnowsza realizacja dewelopera Willowa II to kameralny zespół dwóch budynków mieszkalnych o wysokości czterech kondygnacji. Do dyspozycji zostanie oddanych 36 mieszkań w metrażach od 33 do 62 mkw. Ceny za metr wahają się od 5,6 tys. do 5,9 tys. zł. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkon. Pod budynkiem znajdą się komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne. Przyszli mieszkańcy będą mogli zastawiać samochody także na parkingu naziemnym.
Budynki charakteryzują się elewacją imitującą drewno, a wewnątrz pracują ciche windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonalne układy pomieszczeń, nowoczesna architektura oraz najlepsza technologia wykonania to cechy wpływające na komfort przyszłych mieszkańców.
Niewątpliwym atutem jest lokalizacja mini-osiedla. Bliskość wód uzdrowiskowych, zieleń wokół budynków i piękny widok rozpościerający się z okien to flagowe cechy Osiedla Nałęczów przy ul. Kolejowej.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma EKBUD. Planowany termin jej oddania przypada na jesień 2014 roku.