Miejsce na biznes

1152
prawnicy final

prawnicy final

Inwestycje w nieruchomości należą do najbardziej rentownych, a inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą tę rentowność jeszcze podwyższyć.

Oczywiście zakup nie każdej nieruchomości będzie tak samo opłacalny. Głównymi wyznacznikami mającymi wpływ na powodzenie takiego przedsięwzięcia są m.in. stan lokalu, wielkość i chyba najważniejsze – lokalizacja. O ile możemy wpłynąć na te dwa pierwsze czynniki, poprzez remont, czy też rozbudowę budynku – jeżeli jest to możliwe technicznie – to z pewnością umiejscowienia nie zmienimy.
Największą popularnością cieszą się lokale w centrum miasta, których dodatkowym atutem jest własny parking dla klientów. Posiadając taki lokal właściciel może mieć pewność, że nie będzie miał problemów ze znalezieniem najemcy, a tym samym poczyniona inwestycja szybko przyniesie zysk.
Apartamenty Solna w Poznaniu budowane przez Moryson Development są takim optymalnym rozwiązaniem inwestycyjnym. Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową – przypominający kamieniczki z nowojorskiego Manhattanu – z pewnością spodoba się miłośnikom dobrej architektury. Znajduje się w nim 16 apartamentów i luksusowy penthouse na ostatnim piętrze. Parter natomiast zajmuje lokal użytkowy o powierzchni 190 m kw.
Specyfika budynku, jak i okoliczne sąsiedztwo sądów sprawiają, że jest to idealne miejsce na kancelarię prawną, biuro rachunkowe, czy gabinety lekarskie…
Jego położenie przy ul. Solnej z pewnością docenią wszyscy ci, którzy planują prowadzić działalność dla wybranej grupy odbiorców, dla których wygląd i położenie jest bardzo istotne. Podziemny parking zagwarantuje bezproblemowe miejsce postoju, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej przekona również tych niezmotoryzowanych.

Więcej informacji na www.moryson.pl

Autor: Moryson Development