Miasto Wola – czwarta faza już w sprzedaży

1036
Miasto Wola 1

Miasto Wola 1

Grupa Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży kolejną fazę projektu Miasto Wola, powstającego przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W budynku D powstanie 89 mieszkań o powierzchni od 32 do 106 m kw., a także 105 miejsc parkingowych, zlokalizowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym.

Rozpoczęcie prac budowlanych tej fazy projektu zaplanowano na wrzesień br.
Czwarta faza projektu Miasto Wola zlokalizowanego przy ul. Jana Kazimierza obejmuje powstanie budynku, w którym znajdzie się 89 mieszkań, w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz najczęściej poszukiwane lokale 3- i 4-pokojowe. W tej części projektu znajdzie się również jedno 5-pokojowe, rodzinne mieszkanie, z dostępem do dwóch ogródków.
Nowy budynek, podobnie jak pozostałe w ramach osiedla, będzie wyróżniała charakterystyczna, kaskadowa bryła. Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach czwartej fazy inwestycji Miasto Wola znajdują się lokale o następujących metrażach: 4 mieszkania 1-pokojowe (32,94 m kw.), 37 mieszkań 2-pokojowych (35–53 m kw.), 31 mieszkań 3-pokojowych (48 – 73 m kw.), 16 mieszkań 4-pokojowych (74 – 90 m kw.), 1 mieszkanie 5-pokojowe (106 m kw.).
Ceny za 1 m kw. rozpoczynają się od ok. 6.525 zł brutto. Wszystkie lokale będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym. Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 30 proc. lokali dostępnych w czwartej fazie Miasta Wola.
Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii klientów pozwoliła na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Dlatego czwartą fazę Miasta Wola zdominowały mieszkania 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu.
Docelowo, w ramach całego projektu, realizowanego przez Grupę Waryński i Dantex przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m kw.