Masarska 8 Apartamenty – propozycja dla ceniących mieszkania w centrum Krakowa

1072
Masarska8 2

Masarska8 2

Masarska 8 Apartamenty to najnowszy projekt ATAL S.A. zlokalizowany nieopodal Galerii Kazimierz, w samym centrum Krakowa. Do sprzedaży trafiło 99 mieszkań.

Bliskość Kazimierza i Starego Podgórza zaoferuje mieszkańcom wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Natomiast wyjątkowy projekt architektoniczny sprawi, że inwestycja ta stanie się perłą wśród okolicznych zabudowań. Masarska 8 Apartamenty to propozycja dla osób, które cenią walory, jakie niesie za sobą mieszkanie w centrum miasta.
Obiekt Masarska 8 Apartamenty będzie niepowtarzalny w swej formie i kształcie. Od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej budynek będzie miał 5 pięter, natomiast pozostałe jego części będą trzypiętrowe. W inwestycji zlokalizowanych będzie 99 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Lokale o powierzchni od 34,59 do 95,42 mkw. będą posiadały od 1 do 4 pokoi. Tak szeroka oferta sprawi, że każdy klient będzie mógł wybrać apartament, który spełni jego indywidualne oczekiwania. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w taras, balkon lub przydomowy ogródek. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 105 samochodów. W budynku przewidziano też komórki lokatorskie. Będzie też 10 lokali handlowo–usługowych.
Cena za mkw. wynosi 7.500 złotych brutto, a dla najwyższej kondygnacji 7.800 złotych brutto.
Zastosowanie nietypowych rozwiązań architektonicznych sprawi, że Masarska 8 Apartamenty wyróżni się na tle okolicznych zabudowań. Parter i ostatnie piętro zostaną cofnięte względem pozostałych kondygnacji. Dzięki temu lokatorzy apartamentów na najwyższym piętrze będą mieli możliwość wypoczynku na przestronnych i komfortowych tarasach. Większość pozostałych mieszkań zostanie wyposażonych w balkony, które będą posiadały przesuwane żaluzje, a niektóre z nich stalowe, ocynkowane balustrady w czarnym kolorze. Detale te staną się dopełnieniem projektu i nadadzą budynkowi nowoczesnego wyglądu. Do apartamentów zlokalizowanych na niższych kondygnacjach, przynależeć będą prywatne ogródki od strony dziedzińca. Teren wewnątrz osiedla zostanie zaaranżowany bogatą zielenią, dzięki czemu będzie to kameralne miejsce, idealne na chwilę wytchnienia. Przemieszczanie wewnątrz budynku ułatwią nowoczesne, cichobieżne windy. Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Masarska 8 Apartamenty znajduje się w prestiżowej lokalizacji – na terenie Grzegórzek w samym centrum Krakowa. Okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Liczne tereny zielone w pobliżu osiedla wyposażone w ścieżki rowerowe to doskonałe miejsca na odpoczynek po ciężkim dniu. Niedaleko inwestycji znajduje się Rynek Główny – można dotrzeć tam spacerem w zaledwie 15 minut. Natomiast pokonując Bulwary Wiślane mieszkańcy dotrą do krakowskiego Kazimierza, gdzie znajdują się klimatyczne knajpki, galerie, muzea, a przede wszystkim zabytki kultury żydowskiej. Łatwo można również dostać się do Starego Podgórza oraz Zabłocia. Położona tuż obok inwestycji Galeria Kazimierz i Hala Targowa pozwolą na szybkie zakupy. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana. Liczne tramwaje i autobusy odjeżdżające z Ronda Grzegórzeckiego pozwolą na szybkie przemieszczanie się po mieście, a bliskość mostów Kotlarskiego i Powstańców Śląskich ułatwi przedostanie się na drugą stronę Wisły.
Za projekt Masarska 8 Apartamenty odpowiada biuro projektowe Wojciecha Sarana. Planowany termin rozpoczęcia prac to koniec kwietnia 2015 roku, a planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to przełom II i III kwartału 2017 roku.