Łódzkie Siedem Klonów trzecim najlepszym osiedlem w Polsce

1207
Siedem Klonów

Siedem Klonów

Luksusowe osiedle domków jednorodzinnych Siedem Klonów położone na łódzkim Polesiu zdobyło uznanie internautów i zajęło wysokie, trzecie miejsce spośród blisko 350 inwestycji zgłoszonych z całej Polski do Rankingu Inwestycji Deweloperskich 2015.

Ranking Inwestycji Deweloperskich jest corocznym plebiscytem portalu Otodom, w którym inwestycje oceniane są przez internautów, czyli potencjalnych nabywców. W tegorocznej edycji poszukiwań „Inwestycji Marzeń Internautów” oddano rekordową liczbę aż 280 tysięcy głosów. Osiedle Siedem Klonów zdobyło aż 78 proc. pozytywnych ocen, dając wyprzedzić się o zaledwie 1 proc. inwestycji „Ramiszów”, która zajęła drugie miejsce oraz projektowi „Dom dla każdego” zwyciężającemu w rankingu z wynikiem 81 proc. Wszystkie zgłoszone inwestycje zostały także poddane ocenie jury, które główną nagrodę, tytuł „Inwestycja Roku 2015” przyznało osiedlu Fi w Krakowie.
– Projekt Siedem Klonów jest pierwszym realizowanym przez FB Antczak na łódzkim rynku i z każdym dniem utwierdzamy się w przekonaniu, że możemy określać go mianem sukcesu. Zdobyte wyróżnienie jest cenne ze względu na to, że zostało przyznane przez internautów, którzy często szukają własnego lokum i bliskie są im realia polskiego rynku budownictwa mieszkalnego. Wysokie noty, jakie otrzymała nasza inwestycja są potwierdzeniem wyboru dobrej koncepcji projektowej i dopasowania jej do oczekiwań nabywców – komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.
Ekskluzywne osiedle domków jednorodzinnych Siedem Klonów to projekt powstający we współpracy kaliskiego dewelopera FB Antczak i spółki Comfortime. Zlokalizowane jest przy ul. Podchorążych 60a na terenie łódzkiej dzielnicy Polesie.
Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy, które docelowo dostarczą na rynek 51 domów o zróżnicowanej powierzchni od 125 do 180 mkw. W ramach pierwszego etapu powstanie 27 domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiadać będzie własny garaż oraz obszerną działkę zapewniającą intymność i prywatność. Przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych domów już w IV kwartale 2015 roku.