LeasingTeam wprowadza się do Marynarska Business Park

1072
Marynarska Business Park

Marynarska Business Park

LeasingTeam, jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR, wynajął ponad 1000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie Marynarska Business Park w Warszawie. Spółka wprowadziła się do nowej siedziby w drugiej połowie grudnia 2013 r.

W transakcji najmu doradzali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle.
Lucyna Chrzanowska, członek zarządu LeasingTeam, komentuje:
Ostatnie 2 lata to dla Grupy LeasingTeam czas intensywnych przemian. Dynamiczny rozwój firmy, powiększenie wewnętrznych struktur i ciągłe udoskonalanie oferowanych usług wywołały potrzebę wdrożenia wystandaryzowanych procesów. Chcąc podkreślić zachodzące zmiany, odświeżyliśmy także nasz wizerunek, wprowadzając nowe logo oraz identyfikację wizualną. Teraz przyszła kolej na zmianę lokalizacji naszej siedziby. Biuro jest wizytówką firmy, dlatego zależało nam na wyborze miejsca, które będzie odpowiadało naszym standardom i jednocześnie w pełni podkreśli profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług. Dodatkowo kompleks Marynarska Business Park ułatwi nam silniejsze zaangażowanie się w politykę proekologiczną, co jest niezwykle ważne dla firmy prowadzącej działalność z poszanowaniem zasad społecznej odpowiedzialności.
Izabela Kapil, asset manager associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, dodaje:
Kompleks Marynarska Business Park spełnił oczekiwania najemcy LeasingTeam, który w związku z dynamicznym rozwojem poszukiwał nowoczesnej powierzchni biurowej umożliwiającej dalszą ekspansję, jak również budującej prestiż firmy. Dzięki swojej lokalizacji, a także przeprowadzonym w tym roku pracom modernizacyjnym, Marynarska Business Park to doskonała propozycja dla najemców, dla których ważne jest, aby biuro stanowiło elegancką wizytówkę firmy.
Marzena Zielonka, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, Jones Lang LaSalle, podsumowuje:
Decyzja LeasingTeam o przeniesieniu swojej siedziby do Marynarska Business Park jest potwierdzeniem mocnej pozycji kompleksu jako dobrze położonej i skomunikowanej, a jednocześnie prestiżowej lokalizacji biznesowej.
Kompleks Marynarska Business Park, zlokalizowany na Służewcu Przemysłowym (Mokotów), przy ulicy Taśmowej 7, składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 43.000 mkw. Dużym atutem inwestycji jest położenie przy węźle Marynarska, który stanowi część trasy NS i zapewnia szybką i dogodną komunikację z lotniskiem Okęcie oraz południową obwodnicą Warszawy, a także bliskość stacji szybkiej kolejki miejskiej oraz zajezdni tramwajowej. Kompleks został ukończony latem 2008 r., a jego właścicielem jest spółka Heitman, działająca w imieniu Heitman European Property Partners IV. Do grona najemców obiektu należą miedzy innymi takie marki jak m.in. Netia, Play, Colgate i Prima Poland.
Kompleks przeszedł w ostatnich miesiącach szereg prac modernizacyjnych – odświeżono części wspólne oraz teren na zewnątrz budynków. Całość prac koordynował zespół z ramienia firmy doradczej Jones Lang LaSalle. Firma pełni rolę zarówno zarządcy nieruchomości, jak i wyłącznego agenta ds. wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie.