Koralikowy Dębiec

1295
KORALIK 2

KORALIK 2

Spółka Family House rozpoczęła proces rezerwacji mieszkań w wielorodzinnym budynku KORALIK, który powstanie przy ul. Czeremchowej na poznańskim Dębcu. W inwestycji powstanie 77 mieszkań, których cena w programie Mieszkanie dla Młodych rozpoczyna się już od 3680 zł netto/m kw.

Projekt KORALIK-a zakłada budowę 77 mieszkań, w tym 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 24 do 68 m kw. Wszystkie lokale charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, powstanie również podziemna, dwupoziomowa hala garażowa. Na parterze usytuowany będzie lokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy KORALIK-a będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z budynku. Projekt już od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem.
Od dawna otrzymywaliśmy szereg zapytań dotyczących tej inwestycji. Ale 13 rezerwacji tylko pierwszego dnia nawet nas bardzo pozytywnie zaskoczyło. To pozwala nam sądzić, że KORALIK to projekt, który spełnia oczekiwania wielu osób poszukujących własnego M – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Family House.
Lokalizacja KORALIK-a jest już dobrze znana klientom spółki, bowiem w sąsiedztwie deweloper zakończył na przełomie 2011/2012 r. inwestycję KORAL. Co ważne ze względu na znajdujące się w pobliżu liczne tereny zielone okolica jest w stanie zapewnić mieszkańcom spokój i wypoczynek po całym dniu pracy. Znajdujące się blisko przedszkole i szkoła podstawowa mogą okazać się ważnym argumentem przy poszukiwaniu własnego M, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Natomiast przychodnia lekarska, sklep Netto, pętla tramwajowa, centrum handlowe Panorama pozwala zaliczyć okolice ul. Czeremchowej do bardzo atrakcyjnych.
Budynek będzie charakteryzował się ciekawą architekturą, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w otoczenie, które za sprawą KORALA otrzymało już nowoczesny wygląd. Większość dostępnych mieszkań posiadać będzie przestronne balkony i tarasy. Standard deweloperski nieruchomości obejmować będzie: drzwi wzmacniane, rolety zewnętrzne na parterze, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne dopasowane do elewacji oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i internetu.
Spółka Family House znana jest z tego, że wszystkie jej inwestycje charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną. Nie inaczej jest w tym projekcie, bowiem dla wszystkich starających się o dofinansowanie rządowe z programu MdM cena metra kwadratowego kształtuje się już od 3680 zł netto.
Wśród naszych klientów jest wiele osób korzystających z pomocy państwa, dlatego wszystkie mieszkania dostępne w KORALIK-u spełniają wymogi nowego programu MdM. Co więcej dla klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania już dziś przygotowaliśmy specjalną promocję. Wszystkie osoby, które zarezerwują mieszkanie do 15 lutego otrzymają miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej gratis – wyjaśnia I. Łukomska–Pyżalska.
Zaletą wszystkich inwestycji zrealizowanych do tej pory przez Family House jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów, a także połączenie niskiej ceny z wysokim standardem jakości. Nie inaczej będzie w KOARLIK-u. Każdy z klientów będzie mógł skorzystać na etapie budowy z opcji dodatkowych np. ogrzewanie podłogowe czy silniki do rolet. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na II kwartał 2015 r.