Kolejny projekt Wawel Service w Krakowie

1151
Wawel Service Krygowskiego

Wawel Service Krygowskiego

Krakowski deweloper postanowił ponownie zainwestować swój kapitał w stolicy Małopolski. Kameralny kompleks siedmiu wielorodzinnych budynków mieszkalnych utrzymanych w uniwersalnej stylistyce już niedługo powstanie przy ulicy Krygowskiego na krakowskim Podgórzu.

Skuteczna realizacja ubiegłorocznych założeń inwestycyjnych sprawiają, że inwestor z powodzeniem może angażować się w kolejne ambitne projekty w dużych aglomeracjach w całej Polsce. Wciąż jednak bardzo aktywnie działa w rodzimym Krakowie, czego przykładem jest realizacja kolejnej inwestycji. Tym razem będzie nią osiedle domów wielorodzinnych, zlokalizowane w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Władysława Krygowskiego.
Inwestycja Krygowskiego obejmie siedem kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie, wraz z podziemnymi garażami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Na terenie o całkowitej powierzchni ponad 1,4 ha zostanie zaprojektowana zieleń oraz przestrzeń wspólna dla mieszkańców. Osiedle zostanie wyposażone w klimatyczne oświetlenie oraz ławki parkowe i plac zabaw. Dla podniesienia komfortu przyszłych mieszkańców zaprojektowano obszerne ogródki przydomowe, dostępne z wnętrza mieszkań usytuowanych na parterach oraz balkony. W całej inwestycji znajdą się łącznie 173 mieszkania.