Jesiennych okazji czar

1170
TMiD Wwa X 14

TMiD Wwa X 14

Jeśli ktoś nie znalazł swojego wymarzonego M podczas wrześniowych Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Warszawie, kolejną okazję do poszukiwań będzie miał już za parę dni. 18 i 19 października w Warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się druga tej jesieni i zarazem ostatnia edycja tej imprezy.

Nad naszym rynkiem nieruchomości mieszkaniowych znów świeci słońce. Deweloperzy cieszą się, że kupujący wrócili na rynek – pod względem ilości sprzedanych mieszkań pierwsze trzy kwartały 2014 roku dorównują rekordowym poziomom z lat 2007-2008. Przepowiednie, jakoby wprowadzenie od początku 2014 r. obowiązkowego 5-procentowego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych miało ograniczyć popyt nie sprawdziły się, a wręcz przeciwnie – dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie. Po kilkunastu miesiącach spadków ceny w wielu miastach osiągnęły akceptowalne poziomy. Młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów Mieszkanie dla Młodych, który po wprowadzeniu nowych limitów cenowych stał się jeszcze bardziej dostępny.
Kupno mieszkania na naszych jesiennych targach jest dobrym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Po drugie, zakup pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejszy dzięki rządowemu programowi dopłat do kredytów hipotecznych Mieszkanie dla Młodych. Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie, wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.
Już 18 i 19 października w hali nr 4 Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Warszawy i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.
W imprezie weźmie blisko 70 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikatowe oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych stołecznych deweloperów – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak ATAL, Bouygues Immobilier, Dolcan Plus, JW Construction Holding, Pro Urba, Rogowski Development, Yareal i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości jak Home Broker, Metrohouse i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich eurobank, Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy szczególnie stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy „Niski Procent na Targach”. Unikatową możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.
Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej – osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną – kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2 procent, jest to oferta warta szczególnej uwagi – powiedział Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku.
Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych Mieszkanie dla Młodych – pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Na stoisku firmy Open Finance będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych Home Profit, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.
Wszyscy odwiedzający targi otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Targowy – Warszawa i okolice, jesień 2014″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.
Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z salą zabaw „Mysie Harce” przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Targów Mieszkań i Domów w Warszawie jest firma Rogowski Development, a Inwestycją Roku – 19. Dzielnica. Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
18-19 października 2014 r.
Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00