Grupa partner buduje w Poznaniu Osiedle Atrium

1144
Atrium Grunwald 1

Atrium Grunwald 1

Grupa Partner rozpoczęła na Górczynie inwestycję Atrium – zespół 5 budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu.

Na przyszłych mieszkańcom czeka 107 mieszkań o powierzchni od 32 do 112 metrów kwadratowych. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, i 4–pokojowe. Dostępne są również dwupoziomowe apartamenty. Lokale na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 20 do 50 metrów kwadratowych. Do większości pozostałych mieszkań przynależeć będą balkony bądź przestronne tarasy. Istnieje także możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, jak również łączenia mieszkań.
Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej, gwarantującej bezpieczeństwo jego lokatorów. Powstanie też podziemna hala garażowa ze 107 miejscami postojowymi. Deweloper zadba również o małą architekturę. Zostanie przygotowany zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem.
Osiedle Atrium powstanie w spokojnej i cichej okolicy przy jednocześnie dobrym zapleczu handlowo–usługowym. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, klub fitness oraz szereg sklepów gwarantujących komfort mieszkania. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala na szybki dojazd do centrum Poznania.
Większość z mieszkań będzie kwalifikować się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Cena metra kwadratowego waha się między 5400 a 6156 zł brutto.
Przewidywany termin oddania pierwszych budynków nastąpi pod koniec tego roku.
Pochodząca ze Słupcy Grupa Partner zrealizowała inwestycje w systemie własnościowym oraz TBS na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna przy ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły).