FB Antczak rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Kaliszu

1103
Nowy Korczak FB Antczak 2

Nowy Korczak FB Antczak 2

Nowy Korczak to projekt mieszkaniowy, który dostarczy na kaliski rynek blisko 400 mieszkań. Z początkiem jesieni rusza realizacja pierwszego budynku. Zakończenie prac planowane jest na III kwartał 2016 roku. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest FB Antczak z Kalisza.

Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy poszukują wielkomiejskiego stylu w dobrej cenie. Pierwszy budynek to osiem kondygnacji naziemnych, na których zaplanowano 71 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 140 mkw. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 3700 mkw.
Przyszli mieszkańcy Nowego Korczaka będą mogli liczyć na wiele udogodnień. Dla każdego obiektu przewidziane są windy, podziemne garaże i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze posiadać będzie własne ogródki. Ponadto wybrane budynki będą miały duży i przestronny taras na ostatniej kondygnacji. Dodatkowym atutem jest także bliskie otoczenie inwestycji, bogate w dobrze zaplanowane obszary zieleni umożliwiających wypoczynek i aktywności fizyczną.
Projekt utrzymany będzie w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dominować będą proste, geometryczne bryły z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi.
Autorem koncepcji jest GPA Gurbiel Pracownia Architektoniczna z Lublina, która została wybrana w konkursie ofert.