Family Office – oferta REBANK

1076
REBANK screen

REBANK screen

Kancelaria urbanistyczno-prawna URBANO zaprasza inwestorów, pośredników i deweloperów do zapoznania się zeszczegółową ofertą na https://www.rebank.pl

REBANK jest oddziałem kancelarii prawno-urbanistycznej URBANO działającej w Poznaniu od blisko 10 lat. URBANO codziennie opracowuje ciekawe nieruchomości do zagospodarowania i sprzedaży.
Zainteresowani współpracą poznańscy deweloperzy, pośrednicy i inwestorzy mogą za pośrednictwem facebooka zapoznawać się na bieżąco z nieruchomościami przygotowywanymi pod lukratywne projekty deweloperskie oraz z ofertą nieruchomości komercyjnych generujących stałe, określone przychody.
Minęły właśnie dwa lata od oddania do użytku budynku Willa URBANO, który powstał jako inwestycja z oferty „sprzedaż gruntu przez projekt” oferowanego przez URBANO.
Aktualnie przygotowujemy inwestycje dla naszych Klientów w rejonie poznańskiego Sołacza, na Jeżycach oraz w rejonie ulicy Głównej. W związku z dużym zainteresowaniem ofertą kierowania i zarządzania majtkiem nieruchomości oferta REBANK została zmodyfikowana – mówi Rafał Gorączniak, założyciel firmy.
URBANO screen

Kontakt:
www.URBANO.pl
www.REBANK.pl

Biuro: 61 2212521

Telefony bezpośrednie:
724URBANO Michał Urbański
725URBANO Olga Bystrzycka
726URBANO Rafał Gorączniak