Echo Investment buduje Nową Dzielnicę w Łodzi

1070
Lodz Nowa Dzielnica1

Lodz Nowa Dzielnica1

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację Nowej Dzielnicy – osiedle powstaje przy ul. Wodnej 23, w tętniącym życiem nowym centrum Łodzi. Generalnym wykonawcą projektu została firma Mota Engil Central Europe SA.

Nowa Dzielnica to doskonale skomunikowane osiedle otoczone zielenią i ciszą, w pobliżu miejskich parków, ścieżek rowerowych, muzeów i kin. Główna ulica Łodzi – Piotrkowska – znajduje się na wyciągnięcie ręki.
Na pierwszy etap inwestycji składać się będzie 86 mieszkań o powierzchni od 23 do 123 mkw. W inwestycji przewidziano mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Na ostatniej i przedostatniej kondygnacji budynku część lokali posiadać będzie tarasy o powierzchni do 80 mkw. Kompleks mieszkaniowy zainspirowany został zasadą współdzielenia przestrzeni. W osiedlu powstanie m.in prywatna biblioteka, ogródek warzywny oraz miejsce przeznaczone do wspólnych spotkań.
Będzie to przestrzeń szyta na miarę, o której wyglądzie i przeznaczeniu decydować będą jej mieszkańcy. Echo Investment to deweloper, który szanuje lokalne korzenie, dlatego nowoczesne i przyjazne architektonicznie osiedle doskonale wpisuje się w łódzkie śródmieście – mówi Dawid Wrona z biura sprzedaży.
Budowa osiedla rozpoczęła się w tym miesiącu. Zakończenie realizacji planowane jest na III kwartał 2019 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest Mota Engil Central Europe SA.