Dzień Otwarty w Lake Park Apartments

1185
Lake Park Apartments

Lake Park Apartments

W sobotę 17 września w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej dla osób szukających własnego M Marvipol Development przygotował Dzień Otwarty III etapu Lake Park Apartments.

Rozpoczęła się budowa kolejnego etapu inwestycji Lake Park Apartments obejmującego budynki 11, 12 i 13. W III etapie w ręce nowych klientów deweloper odda docelowo 363 mieszkań. Z tej okazji Marvipol Development zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem własnego M na Dzień Otwarty. Już w tę sobotę przybyli goście będą mogli poczuć, jak mieszka się na terenie osiedla i dowiedzieć się więcej na temat nowego etapu inwestycji. Powierzchnia dostępnych tu lokali wynosi od 28,83 do 140 m kw. Największe lokale mają aż 5 pokoi.

Z okazji startu nowego etapu dla wszystkich zainteresowanych Marvipol Development przygotował ofertę specjalną – nowe mieszkania w promocyjnych cenach od 6350 zł/m kw. Dla osób zdecydowanych na kupno własnego M w prezencie od dewelopera nowi mieszkańcy otrzymają pakiet Fibaro, czyli system inteligentnego, w pełni zdalnego, zarządzania domem. „Sprawić, aby Twoje mieszkanie było bezpieczne, komfortowe i oszczędne” to cel innowacyjnego pakietu Fibaro, który m.in. kontroluje zamykanie okien, włączanie ogrzewania, czy nawadnianie ogrodu. Dodatkowo jest kompatybilny z istniejącym systemem alarmowym, a przy tym wszystkim oszczędza pobieraną przez urządzenia domowe energię elektryczną. Podczas Dnia Otwartego ekspert z firmy Fibaro zaprezentuje, jak działa wybrany pakiet w apartamencie pokazowym na terenie osiedla.
Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci! Z myślą o najmłodszych uczestnikach wydarzenia przygotowano specjalne papierowe boksy, z których będą mogły zaprojektować i urządzić swoje wymarzone mieszkanie w Lake Park Apartments. Będzie wesoło i kolorowo! Ponadto do dyspozycji wszystkich przybyłych gości – foodtrack z burgerami gratis. Każdy gość otrzyma również voucher do Menu Bistro – nowo otwartej restauracji na terenie osiedla. Wraz z właścicielami inwestor zaprasza na chłodną lemoniadę oraz apetyczne przekąski.
Czeka na wszystkich zainteresowanych 17 września br. w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13, w godzinach od 10.00 do 16.00.

Źródło: Lake Park Apartments/Marvipol Development