Dzień Otwarty w inwestycji Malinowe Zacisze

1083
Malinowe Zacisze Wroclaw

Malinowe Zacisze Wroclaw

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca na terenie inwestycji Malinowe Zacisze przy ulicy Rakowieckiej 23-25 we Wrocławiu, w godzinach 10:00–14:00 odbędzie się Dzień Otwarty.

Wydarzenie będzie okazją do obejrzenia mieszkań, zapoznania się z najnowszą ofertą cenową oraz skorzystania z porad ekspertów w zakresie kredytowania, czy urządzenia wnętrz. Organizatorem dnia jest Grupa Deweloperska Geo.
Malinowe Zacisze to kameralna inwestycja, składająca się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, znajdujących się w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wrocławia. Inwestycja wyróżnia się spokojną okolicą, podwyższonym standardem oraz bezpieczeństwem, jakie zapewnia dobrze ogrodzone osiedle. Malinowe Zacisze jest urokliwie usytuowane między dwiema rzekami i terenami zielonymi. Od strony północnej płynie Odra, od południowej Oława, natomiast po stronie zachodniej i wschodniej znajdują się odpowiednio: park na Niskich Łąkach oraz Las Rakowiecki. W okolicach przeważa niska, jednorodzinna zabudowa.
Mieszkania w Malinowym Zaciszu mają zróżnicowaną powierzchnię od 40 do 115 m kw. i liczą od dwóch do pięciu pokoi. W całej inwestycji znajduje się 61 lokali, z których w sprzedaży pozostały już tylko 33. Stolarka okienna i drzwiowa ma podwyższony standard. Okna PCV są pięciokomorowe i obustronnie powlekane okleiną w kolorze drewna. W mieszkaniach zainstalowano także antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C. W budynkach zamontowano cichobieżne windy.
Ceny mieszkań w inwestycji Malinowe Zacisze zaczynają się już od 5812 zł/m kw.