Drugi etap Dmowskiego 19 w ofercie ATAL S.A.

1088
Dmowskiego 19 II 1

Dmowskiego 19 II 1

ATAL S.A. poszerza ofertę we Wrocławiu. Można już nabywać mieszkania w drugim etapie kompleksu Dmowskiego 19, który stanowi dopełnienie pierwszej części osiedla. Inwestycja powstaje na Kępie Mieszczańskiej, przy ulicy Romana Dmowskiego 19.

Dmowskiego 19 to nowoczesny kompleks o wysokim standardzie. W pierwszym etapie, który z początkiem roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie, powstały dwa sześciopiętrowe budynki. Mieszczą się w nich 173 mieszkania o powierzchni od 36 do 87 mkw. Do tej pory 126 z nich zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaplanowano 162 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 11 stanowisk naziemnych.
Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Dmowskiego 19, który zostanie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszej części inwestycji. Będzie to sześciopiętrowy budynek, spójny architektonicznie z pozostałymi obiektami kompleksu. Klienci będą mogli wybierać spośród 115 mieszkań o powierzchniach od 36,35 do 93,13 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Cena za mkw. wynosi 6.100 złotych brutto. W drugim etapie zaplanowano 130 miejsc postojowych w garażu oraz 8 stanowisk naziemnych. Na wspólnym dziedzińcu obu etapów powstanie plac zabaw. Całość osiedla będzie monitorowa, ogrodzona i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Inwestycja znajduje się w śródmieściu, tuż obok Odry – korzystanie z jej uroków będzie wygodne dzięki bezpośredniemu zejściu z osiedla na wybudowany dla przyszłych mieszkańców pomost. Niedaleko jest też wrocławskie Rynek oraz liczne tereny o charakterze rekreacyjno-sportowym. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice.
Planowany termin zakończenia prac to III kwartał 2017 r. Za projekt drugiego etapu osiedla Dmowskiego 19 odpowiada firma AP Szczepaniak.