Dobra sprzedaż Grupy Inpro

1094
Inpro

Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2013 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 62 umów, czyli o 24 % więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. Był to najwyższy poziom podpisanych umów w skali miesiąca, biorąc pod uwagę zarówno rok bieżący, jak również ubiegły. W ciągu dziesięciu miesięcy br. grupa podpisała 385 umów przedwstępnych brutto.

Grupa Inpro w październiku br. podpisała 62 umowy przedwstępne brutto i tym samym osiągnęła sprzedaż wyższą o 24% niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku, w którym podpisała 50 umów brutto. Spółka Inpro SA zanotowała w sierpniu br. o 22% lepszy wynik w stosunku do października 2012 roku, podpisując 56 umów przedwstępnych na sprzedaż brutto.
Narastająco od stycznia do października 2013 roku Grupa Inpro podpisała łącznie 385 umów, w tym spółka Inpro 343 umowy przedwstępne brutto. Wyniki sprzedaży grupy po dziesięciu miesiącach br. były wyższe o 3%, a Inpro S.A. wyższe o 9% r/r. W bieżącym roku Inpro nadal odnotowuje duże ilości przekazań, narastająco po dziesięciu miesiącach grupa przekazała klientom 377 lokale wobec 232 rok wcześniej (wzrost o 63%).

Inpro sprzedaż

***

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.