Deweloperzy Dzieciom po raz VII

1504

Potężna dawka energii i uśmiechów, jedyna w Polsce tego typu charytatywna inicjatywa, rekordowa liczba, 28 deweloperów wcielających się w rolę Świętego Mikołaja i wreszcie oni, beneficjenci, około 70 wychowanków rodzinnych i publicznych domów dziecka, zawodowych rodzin zastępczych i podopiecznych fundacji – tak w skrócie można opisać VII edycję akcji Deweloperzy Dzieciom organizowaną przez Mission Public Relations. Wszystko będzie się działo już 19 grudnia w wyjątkowej przestrzeni, parku trampolin Jump Arena na poznańskim Grunwaldzie.

Akcja, zapoczątkowana w 2007 roku, z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. – Deweloperzy Dzieciom to akcja, w której cyklicznie bierzemy udział z wielką przyjemnością. Nie tylko budujemy, ale systematycznie wdrażamy program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. Marta Politowicz, kierownik Biura Sprzedaży w Poznaniu z firmy Echo Investment dodaje – Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, szczególnie dla tych najmłodszych. Z dużą przyjemnością wspieramy tę inicjatywę jako największy deweloper w Polsce. Tym bardziej, że w Echo wierzymy, że najważniejszy jest właśnie człowiek.

VII odsłona eventu Deweloperzy Dzieciom zgromadziła rekordową liczbę darczyńców, 28 deweloperów o sercach otwartych na pomoc potrzebującym. Wśród poznańskich i wielkopolskich deweloperów znaleźli się: EBF Development, Echo Investment, Enklawa Winogrady, Fludra Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, KDM Deweloper, KM Building, Kos-Dom, Lepiko Developer, Linea, Nowa Murowana, Planetbud Development, Proxin Ogrody, Quadro Development, Skaland, Sky Investments, Staneck Development, Villa Developer, Wschodnia 19 oraz członkowie poznańskiego oddziału PZFD: Agrobex, Constructa Plus, Dom-Eko, Mak-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm. – Cieszy nas fakt, że na terenie wielkopolski jest tak wiele firm z branży deweloperskiej, które rozumieją potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, a szczególnie dzieciom. CSR to kierunek działalności coraz częściej obierany przez firmy – zauważa Sylwia Dorosceac, Senior Project Manager firmy Mission PR organizującej event. Tegoroczna edycja akcji jest wyjątkowa nie tylko pod względem ilości przedstawicieli branży mieszkaniowej, ale również ze względu na objęcie patronatu tytularnego przez poznański oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. – Jako PZFD dbamy zarówno o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego, jak i włączamy się we wszelkie możliwe inicjatywy, także o charakterze społecznym. Stąd nie mogło nas zabraknąć na akcji Deweloperzy Dzieciom – podkreśla Andrzej Marszałek, prezes zarządu Oddziału Poznańskiego PZDF oraz prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski.

Na beneficjentów eventu czeka dwugodzinna zabawa w parku trampolin oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nie zabraknie też śpiewów kolęd czy malowania bombek. Na deser na dzieci i młodzież czekają lodowe doświadczenia chemiczne prosto z Laponii. – Pomaganie potrzebującym stanowi dla nas integralną część naszej działalności. Staramy się systematycznie włączać w eventy, takie jak Deweloperzy Dzieciom – mówi Paula Dybizbańska z firmy Lepiko Developer.

Patronat medialny nad akcją objęli: dopoznania.pl, epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Poznańskie Nieruchomości, Radio Poznań, RynekPierwotny.pl, Sempres (wydawca TerazDom i Pomysł na Wnętrze) i WTK.