Dbałość o detal

1204
Apartamenty Solna gora

Apartamenty Solna gora

Mówi się, by nie oceniać książki po okładce, bo ważne jest wnętrze, treść. To samo można odnieść do zakupu nieruchomości. Chociaż w tym wypadku ta okładka też nas interesuje i dobrze, by była ładna.

Tak niewątpliwie jest w przypadku najnowszej inwestycji MORYSON Development – Apartamenty Solna w Poznaniu. Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową, architekturą nawiązujący do kamienic nowojorskiego Manhattanu z przełomu XIX i XX wieku przyciąga uwagę.
Wysoki standard wykończenia zaproponowany przez dewelopera widoczny jest w najmniejszych detalach, zarówno w samych apartamentach, jak i na klatce schodowej.
Grafitowe okna penthouse’u położonego na ostatnim piętrze, a w mieszkaniach na niższych kondygnacjach w kolorze „złotego dębu” estetycznie harmonizują z grafitowymi parapetami z kamienia strzegomskiego.
Każde pomieszczenie posiada wysokiej jakości włączniki światła oraz gniazdka elektryczne. Ściany są szpachlowane i dodatkowo szlifowane. Antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne drzwi do apartamentów dają poczucie dużego bezpieczeństwa.
Balustrady, ankry, detale wykończenia balkonów, słupy, opierzenia gzymsów i parapety są w większości wykonane z cynkowanej ogniowo stali w kolorze antracytu, co gustownie komponuje się z ceglastą elewacją. Klatkę schodową wyłożono szarym granitem. Jej przeszklenie oraz jednej ze ścian szybu windy, a także samej windy daje poczucie przestrzeni i komfortu.
Poręcze schodów wykonane z grafitowej, ocynkowanej stali mają drewniane, starannie polerowane pochwyty. Chodniki i drogę dojazdową do podziemnego garażu wyłożono kostką brukową w kolorze antracytu. Wszystko to wpływa na prestiżowy wizerunek całego obiektu.
Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

Autor: www.moryson.pl