COLORE we Wrocławiu – pierwsza w Polsce inwestycja z wykorzystaniem technologii Silka Tempo

1098
COLORE we Wrocławiu

COLORE we Wrocławiu

Wielorodzinne osiedle mieszkaniowe COLORE powstaje w południowej części Wrocławia, na Krzykach. Inwestorem i wykonawcą jest DewelopART Fidelis.

Osiedle wyróżnia atrakcyjna i spokojna lokalizacja, nowoczesna architektura, zastosowanie materiałów najwyższej jakości i nowoczesnej technologii. Jest to również pierwsza inwestycja w Polsce, która powstaje przy użyciu innowacyjnego systemu bloków wapienno-piaskowych – Silka Tempo. O wyborze tego materiału zadecydowały przede wszystkim parametry techniczne bloków, gwarantujące trwałość, energooszczędność i izolacyjność akustyczną oraz korzystny stosunek wysokiej jakości do ceny.
Inwestycja COLORE powstaje na Krzykach, spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Klecina we Wrocławiu. Trzypiętrowy budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Budynek wykonany zostanie w systemie tradycyjnym – na żelbetowych stropach filigran, ściany powstaną przy użyciu bloków Silka Tempo.
W ramach inwestycji powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 23 do 73 m kw. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a położone na parterze tarasy i zielone ogródki. Ceny mieszkań z inwestycji COLORE są zróżnicowane w zależności od kondygnacji, układu itp. Mieszczą się w przedziale od 4760 do 5397 zł/m kw. brutto.
Termin zakończenia budowy to IV kwartał 2013 roku.