CityFit – sieć fitness chce mieć 50 klubów w całej Polsce

1136
city fit

city fit

Rzeszów, Wałbrzych i Warszawa zostały wybrane przez nową markę CityFit jako pierwsze lokalizacje dla klubów fitness. Firma planuje ekspansję w całym kraju i chce docelowo otworzyć 50 podobnych obiektów. Ma na to 100 mln złotych.

CityFit jest nową marką na polskim rynku wprowadzającą unikatową koncepcję fitness. Kluby CityFit będą wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, a jednocześnie cena członkostwa będzie znacznie niższa niż średnia rynkowa. Kluby CityFit, w tym pierwszy w Rzeszowie, mają być otwarte 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.
Chcemy skupiać się na lokalizacjach o powierzchni 1200–2000 metrów kwadratowych powierzchni w dużych i średnich miastach. W ciągu dwóch lat planujemy otworzyć co najmniej 20 klubów, docelowo chcemy mieć ich 50 w całej Polsce – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.
Spółka CityFit kończy ostatnie prace związane z uruchomieniem klubu fitness w centrum handlowym Plaza w Rzeszowie. Klub znajdować się będzie na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię ponad 1500 mkw. Przewidywana data otwarcia to maj 2014 r.
Podobne obiekty CityFit zamierza otworzyć jeszcze w tym roku w Wałbrzychu i w Warszawie. Finalizowane są przygotowania do podpisania umowy najmu powierzchni przekraczającej ponad 2000 mkw. w nowoczesnym biurowcu w centrum stolicy.
Na polskim rynku nieruchomości komercyjnych standardem staje się wyposażenie obiektów w wysokiej klasy fitness kluby. Zdarza się, że dla niektórych najemców jest to wręcz wymogiem. Chcemy wypełnić tworzącą się lukę oferując najwyższej klasy sprzęt i możliwość realizowania swojej pasji przez klientów 24 godziny na dobę – mówi Nicholas Moses.
Spółka CityFit została założona przez brytyjski fundusz private equity. Jej celem jest rozwijanie na polskim rynku pierwszej sieci fitness klubów o niskich opłatach, bez stałych kontraktów, oferującej najnowocześniejsze wyposażenie.