Bulwary Książęce sprzedane

1409

BPI Real Estate Poland sprzedało wszystkie mieszkania w I etapie wrocławskiej inwestycji Bulwary Książęce powstającej na Kępie Mieszczańskiej. Kolejna faza projektu cieszy się równie dużym zainteresowaniem klientów. Rozpoczęta pod koniec pierwszej połowy br. sprzedaż II etapu inwestycji znajduje się już na poziomie 36%. Proporcjonalnie do sprzedaży postępuje budowa II części inwestycji, która po zakończonych z sukcesem wykopaliskach archeologicznych, realizowana jest pełną parą. Bulwary Książęce wyróżnia unikatowe połączenie funkcji mieszkaniowej z handlowo-usługową oraz wyjątkowa lokalizacja nad Odrą i w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Bulwary Książęce to najbardziej prestiżowa inwestycja w portfolio BPI Real Estate Poland realizowana we Wrocławiu u zbiegu dwóch ramion Odry na wyspie Kępa Mieszczańska. Całość projektu powstaje w dwóch etapach, z których pierwszy został już zrealizowany i sprzedany. Budowa II fazy projektu przebiega zgodnie z planem. Aktualnie trwają prace konstrukcyjne kondygnacji nadziemnych na poziomie parteru i pierwszego piętra oraz przygotowania związane z przebudową ul. Księcia Witolda. Oferta powstającego właśnie II etapu inwestycji to 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110m2, z których już 36% znalazło nowych właścicieli. W drugiej fazie budowy znajdują się zarówno małe i przytulne mieszkania, jak i pięciopokojowe apartamenty. Pięciopiętrowe budynki powstające w II etapie inwestycji będą niższe od I etapu osiedla. Mieszkania na ostatnich kondygnacjach będą posiadały duże tarasy, pozostałe lokale przestronne balkony i ogródki. „Oferta mieszkań II etapu osiedla cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak I etap inwestycji, którego sprzedaż właśnie zamknęliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników – ponad 1/3 sprzedanych mieszkań na tym etapie realizacji inwestycji, to dla nas bardzo dobry rezultat, potwierdzający jedynie unikalność Bulwarów Książęcych.” – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland. W ramach I etapu Bulwarów Książęcych wybudowano 175 lokali, z których prawie wszystkie zostały już sprzedane. Niezależnie od etapu, każde mieszkanie w Bulwarach Książęcych zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikatowej lokalizacji projektu.

Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wszystkich wielkomiejskich atrakcji i udogodnień. Inwestycja położona jest tylko 5 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Bliskość terenów zielonych oraz malownicze otoczenie Odry pozwala na wypoczynek oraz daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Założenie inwestycji opiera się o śródmiejski styl życia, łączący funkcję mieszkaniową budynku z handlowo-usługową. Planowany pasaż, znajdujący się poniżej zabudowy mieszkalnej, ma szansę stać się tętniącym życiem miejscem spotkań towarzyskich o niepowtarzalnym klimacie. – Bulwary Książęce to wyjątkowy projekt w świetnej lokalizacji, który wychodzi naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców oferując unikalną funkcjonalność. To sprawia, że adres Księcia Witolda 11 będzie nie tylko miejscem, w którym każdy będzie chciał mieszkać, ale i bywać” – zaznaczył Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland. Koncepcja umożliwi synergię zaprojektowanych funkcji, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców. Zapewni to przemyślane i komfortowe współfunkcjonowanie części mieszkaniowej i handlowej – np. wejścia do klatek znajdujące się po przeciwnej stronie ulicy handlowej, czy oddzielne parkingi dla mieszkańców kompleksu i klientów pasażu.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 9 500 zł/m2. Planowany termin zakończenia budowy II etapu Bulwarów Książęcych to druga połowa 2020 r.

Więcej informacji nt. inwestycji znaleźć można na stronie http://bulwaryksiazece.pl/