Biurowy wieżowiec w Rzeszowie

1578

Firma DevelopRes nabyła nowy grunt pod budowę kolejnego biurowca w Rzeszowie. Obiekt o powierzchni 20 tys. mkw. powstanie niedaleko centrum w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, umożliwiającej szybki dojazd zarówno do lotniska jak i Autostrady A4. To drugi biurowiec spółki, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. – Widzimy rosnące zainteresowanie biurami w Rzeszowie dlatego coraz śmielej wchodzimy na ten rynek – mówi portalowi PropertyNews.pl Radosław Walas, członek zarządu spółki DevelopRes.

   Budowa biurowca ma ruszyć jeszcze w 2019 roku. DevelopRes dopełnia formalności związane z zakupem działki pod biurowiec. Deweloper planuje budowę obiektu o wysokości 55 metrów. Biurowiec zajmie 12 kondygnacji naziemnych.

    – Zainteresowanie biurami w Rzeszowie stale rośnie. Popyt napędzają głównie firmy z sektora BPO, które wynajmują biura o powierzchni nawet kilku tysięcy metrów – mówi Radosław Walas, członek zarządu spółki DevelopRes. – To nasza druga biurowa inwestycja, ale pewnie nie ostatnia.

    DevelopRes ma już w portfelu jeden biurowiec w Rzeszowie. To SkyRes Warszawska o powierzchni 20 tys. mkw. zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 18. Obiekt otrzymał międzynarodowy certyfikat LEED na poziomie Gold za nowatorskie, proekologiczne rozwiązania.

    Powierzchnia biurowa w Rzeszowie szacowana jest na ponad 100 tys. mkw. i dostępna jest w różnych klasach.