Bajeczna Apartamenty – nowa inwestycja na krakowskich Grzegórzkach

1114
Bajeczna Apartamenty1

Bajeczna Apartamenty1

Na krakowskich Grzegórzkach, w pobliżu Wisły i blisko centrum miasta, powstaje najnowsze osiedle ATAL S.A. – Bajeczna Apartamenty. Inwestycja przy ulicy Bajecznej to przemyślany kompleks mieszkaniowy, który wpisze się w otaczający krajobraz.

Do sprzedaży trafiło 186 mieszkań pierwszego etapu projektu. Cena za metr kw. wynosi od 6.550 do 6.900 złotych brutto.
Bajeczna Apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, którego pierwszy etap składać się będzie z czterech segmentów. W tej części inwestycji znajdzie się 186 mieszkań o rozkładzie od 1 do 4 pokoi oraz o metrażu od 29 do 92 mkw. Tak zróżnicowana oferta lokali ułatwi znalezienie wymarzonego lokum oraz jego wygodne urządzenie. Dla dodatkowego komfortu mieszkańców zaprojektowano 35 komórek lokatorskich. Z myślą o zmotoryzowanych w inwestycji powstanie parking na poziomie 0, który pomieści 84 samochody, a także 59 miejsc postojowych zewnętrznych.
Najnowsza inwestycja ATAL S.A. charakteryzować się będzie efektowną architekturą. Proste bryły budynków, estetyczne elewacje, balkony i ogrodzenie stworzą przyjemną przestrzeń dla lokatorów. Sześciopiętrowe obiekty zaprojektowano w sposób funkcjonalny i komfortowy, z troską o wygodę mieszkańców w każdym wieku. Przestronne przestrzenie wspólne, klatki schodowe oraz windy ułatwią przemieszczanie się. Elegancka i subtelna zieleń doda osiedlu dodatkowej estetyki. Teren osiedla zostanie ogrodzony.
Inwestycja Bajeczna Apartamenty znajdzie się w Grzegórzkach. To szybko rozwijająca się dzielnica, a do tego znakomicie skomunikowana z centrum Krakowa i z pozostałymi częściami miasta. Liczne sklepy i punkty usługowe nieopodal inwestycji pomogą w szybkim załatwieniu codziennych spraw. Natomiast tereny zielone w pobliżu osiedla, a w szczególności Bulwary Wiślane na Dąbiu oraz Park Lotników Polskich, będą przyjemnym miejscem do odpoczynku dla mieszkańców. Dodatkowo wzdłuż Wisły biegnie ścieżka dla spacerowiczów i rowerzystów, którą można dotrzeć na Kazimierz oraz na Wawel.
W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A., oprócz najnowszej inwestycji Bajeczna Apartamenty, w sprzedaży znajdują się jeszcze inne projekty. Łącznie dostępnych jest ponad 450 lokali.
Za projekt osiedla Bajeczna Apartamenty odpowiada SARAN Architekci. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017 r., wydania mieszkań rozpoczną się jeszcze w 2017 r.