ATAL S.A. rozpoczyna sprzedaż Bagry Park w Krakowie

1357
Bagry Park 1

Bagry Park 1

Bagry Park to najnowsza inwestycja ATAL S.A., która została wprowadzona do sprzedaży. Osiedle będzie usytuowane przy ulicy Bagrowej, w dzielnicy Pogórze, nieopodal zalewu Bagry. Do oferty właśnie trafiły 222 lokale, które powstaną w ramach pierwszego etapu inwestycji. Cena za mkw. wynosi 6200 złotych brutto.

Architekci zaprojektowali budynki w odcieniach szarości, których elewacja wzbogacona zostanie klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy wyposażone w szklane balustrady. Na osiedlu znajdzie się wiele terenów rekreacyjnych dla przyszłych lokatorów. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa place zabaw, boisko do siatkówki oraz altany ogrodowe. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja zostanie dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych.
W pierwszym etapie Bagry Park, który trafił właśnie do sprzedaży, znajdą się 222 mieszkania w 11 budynkach. Lokale o powierzchni od 38,3 do 104,4 mkw. zostaną zaaranżowane na mieszkania od 2- do 5-pokojowych. Dla każdego z nich zaprojektowano balkon lub przestronny taras. Do dyspozycji mieszkańców będzie 267 miejsc postojowych, w tym 205 w garażu podziemnym. Docelowo w trzech etapach Bagry Park powstanie 551 mieszkań.
Bagry Park to jedno z największych osiedli w Krakowie budowanych przez ATAL S.A. Kompleks 28 budynków to projekt jaki mieliśmy w planach od dawna. Znakomite położenie tuż przy zalewie Bagry, gdzie każdy może odpocząć i skorzystać z wielu atrakcji, okazało się doskonałe do realizacji takiej inwestycji – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.
ATAL S.A. aktualnie sprzedaje mieszkania w 3 inwestycjach w Krakowie. Klienci mogą skorzystać z oferty: nowoczesnego City Towers Czyżyny, kameralnych apartamentów Nowy Żabiniec oraz prestiżowej Nadwiślańskiej 11 Apartamenty. Do końca września 2014 roku spółka sprzedała 364 mieszkań w stolicy Małopolski, a tym samym pozostaje liderem na krakowskim rynku.
Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na grudzień 2015 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.