ATAL Marina oddana do użytkowania

1433
ATAL MARINA 1

ATAL MARINA 1

ATAL S.A. zakończył budowę swojego pierwszego projektu w stolicy. Osiedle ATAL Marina uzyskało właśnie pozwolenie na użytkowanie co oznacza, że pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do swoich nowych mieszkań już od połowy lipca. Do tej pory nabywców znalazło 176 z 178 mieszkań.

ATAL Marina to inwestycja umiejscowiona na Białołęce, przy ulicy Krzyżówki 28. Budynki mieszkalne zostały postawione tuż nad kanałem Żerańskim, który prowadzi wprost do zalewu Zegrzyńskiego. Osiedle składa się z 5 budynków wielorodzinnych o bardzo lekkiej i wtapiającej się w krajobraz architekturze. Jeden budynek jest pięciokondygnacyjny, natomiast pozostałe 4 budynki mają po 4 kondygnacje. To inwestycja przeznaczona dla miłośników sportów wodnych oraz obcowania z przyrodą.
Do sprzedaży przeznaczono w sumie 178 lokali mieszczących od jednego do czterech pokoi. Każde z nich dodatkowo wyposażone jest w taras, a mieszkania parterowe w ogródek do indywidualnego zagospodarowania. Pod osiedlem znajdują się dwa garaże podziemne przeznaczone łącznie dla 222 samochodów.
Do tej pory sprzedano 176 mieszkań. Cena za metr kw. wynosi 6300 złotych brutto za stan deweloperski. Dodatkowo przyszli mieszkańcy mogą skorzystać z promocyjnych cen wykończeń, które przygotował deweloper w ramach programu ATAL Design.
Zakończona właśnie inwestycja ATAL Marina jest naszym debiutem na wymagającym warszawskim rynku. Cała koncepcja tego miejsca świetnie ilustruje nasze podejście do architektury oraz funkcjonalności. Zwracamy na to szczególną uwagę przy każdym projekcie, pod jakim się podpisujemy. Fakt, że w sprzedaży zostały już tylko dwa mieszkania, pokazuje jak bardzo nasi klienci to doceniają. Kolejną warszawską inwestycją ATAL jest Walewska Residence, w której w ciągu dwóch tygodni od wprowadzenia do sprzedaży zarezerwowano 22 z 43 mieszkań – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań.
Koncepcja architektoniczna osiedla zakładała wkomponowanie budynków w krajobraz pobliskiej przyrody. Dzięki naturalnym drewnianym wykończeniom górnych kondygnacji ATAL Marina doskonale wplata się w panoramę drzew oraz uzupełnia się z widokiem kanału Żerańskiego. Budynki wyróżniają prostokątne bryły, otoczone przestronnymi tarasami o nieregularnych kształtach, które zostały osadzone na konstrukcji zbudowanej ze stalowych słupów.